ŠARIŠ PARK - turistický komplex

ŠARIŠ PARK tvorí *** penzión, hotelové apartmány v štýlových dreveniciach, reštaurácia so salónikmi, salaš, koliba, množstvo atrakcií a wellness centrum.

ŠARIŠ PARK - turistický komplex

ŠARIŠ PARK - turistický komplex vo Veľkom Šariši

ŠARIŠ PARK tvorí *** penzión, hotelové apartmány v štýlových dreveniciach, reštaurácia so salónikmi, salaš, koliba, množstvo atrakcií a wellness centrum.

Adresa: Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš
Telefón:051/7470 422 - Recepcia – ubytovanie
E-mail:recepcia@sarispark.sk

DREVENICE

Šarišská dedina je názov tradičného apartmánového ubytovania v dreveniciach. Šesť apartmánov v troch dreveniciach ponúka súkromie a zároveň možnosť využitia komplexných služieb turistického komplexu ŠARIŠ PARK. Všetky drevenicové apartmány sú zariadené prírodným nábytkom z masívu, v štýle tradičných remesiel – kováčstva, rezbárstva. Apartmány dýchajú neopakovateľnou atmosférou tradičnej šarišskej dediny. Dvojposchodové drevenicové apartmány, každý s vlastným vchodom, ponúkajú vstupnú predsieň, priestrannú obývaciu izbu s posedením, možnosťou dvoch prísteliek na prízemí a dve spálne na poschodí (každá spálňa s dvoma lôžkami). Tri apartmány sú s kachľovou pieckou, jeden apartmán je prispôsobený potrebám klientov s obmedzenou schopnosťou pohybu. Štandardnou súčasťou apartmánového ubytovania je priestranné sociálne zariadenie so sprchou, sušičom na vlasy, hotelovou kozmetikou, telefónom s priamou voľbou, LCD TV + SAT. Rozloha jedného mezonetového apartmánu je 90 m2. Komplex sa nachádza len 5 minút cesty autom od centra Prešova; parkovať možno pred každým z apartmánov. Kompletná kapacita drevenicových apartmánov Šarišskej dediny je 45 miest – 33 pevných lôžok a 12 prísteliek.


PENZIÓN

Ak by ste uprednostnili radšej niečo klasické, k dispozícii máme jeden hotelový apartmán, jednu rodinnú 3-lôžkovú izbu, päť 2-lôžkových a štyri 1-lôžkové izby 3* penziónu. Apartmán je tvorený predsieňou, dennou izbou, spálňou, kúpeľňou a samostatným WC; jeho súčasťou je aj minibar. Moderne zariadené izby a apartmán ponúkajú príjemné ubytovanie, kde nechýba LCD televízor so satelitným príjmom, vlastné sociálne zariadenie so sušičom na vlasy a hotelovou kozmetikou a telefón. Kompletná kapacita hotelovej časti je 30 miest – počet pevných lôžok 22 a 8 prísteliek.

Všetky izby, apartmán a drevenicové apartmány majú vlastné sociálne zariadenie, televízor a SAT. Wi-fi internetové pripojenie sa nachádza v celom areáli. Detské postieľky (2 ks) sú k dispozícii na vyžiadanie.
Penzión je vzdialený 5 minút cesty autom od centra Prešova, smerom na Sabinov. Veľkoplošné parkovisko je súčasťou areálu ŠARIŠ PARK a je vhodné nielen pre osobné automobily, ale aj pre autobusy a imobilných klientov.

Celková ubytovacia kapacita ŠARIŠ PARKu je 75 miest – 55 pevných lôžok a 20 prísteliek.


REŠTAURÁCIA
Pripravujeme pravé šarišské špeciality, domáce múčne jedlá, originálne zabíjačkové jedlá. Mnohé z týchto jedál už isto nenájdete v žiadnej inej kuchyni či reštaurácii. Recepty sa však zachovali práve u nás.
Mäsové výrobky sú priamo z našej domácej výroby a sú vyrobené tradičným spôsobom. Výber je bohatý - v dennej ponuke je viac ako 50 hotových jedál. Mimochodom, aj také špeciality ako sú jedlá z kačacieho a husacieho mäsa alebo pečené kolená servírované na drevenej podložke, anglický rozbif či domáce tatarčané pirohy (z u nás vyrábanej pohánkovej múky) nájdete na dennom jedálnom lístku po celý rok.

V ŠARIŠ PARKu môžete raňajkovať, obedovať, večerať – otvorení sme 7 dní v týždni od 07.00 do 22.00 hod. Medzi ďalšie výhody, ktoré určite ocení každý motorista, patrí veľkoplošné parkovisko a bezplatný wi-fi internet dostupný v celom areáli. Obsluha je príjemná a rýchla, jazykovo zdatná.

ŠARIŠ PARK je tu pre milovníkov dobrého jedla a gurmánov. Pôžitok z jedla je ten pravý dôvod, prečo by ste k nám mali prísť.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Otváracie hodiny reštaurácie

Pondelok:07:0022:00
Utorok:07:0022:00
Streda:07:0022:00
Štvrtok:07:0022:00
Piatok:07:0022:00
Sobota:07:0022:00
Nedeľa:07:0022:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.